KSAvery

Barrel Fashion

Posted in SAPU by ksavery on 24/03/2013

Barrel Fashion to projekt, który powstał w związku z niszą jaką zaobserwowaliśmy na rynku wydawniczym. Prasa związana z modą często koncentruje się na newsach dotyczących trendów i celebrytów, osoby zainteresowane modą od kuchni — produkcją nie znajdują wśród tych tytułów nic dla siebie. Tak rodzi się pomysł Barrel Fashion. Jest to magazyn, który przenika przez wszystkie płaszczyzny świata mody, skupiając wokół siebie fotografów, bloggerów, modeli, stylistów, projektantów, i wszystkich tych, którzy również budują ową modową rzeczywistość. Zatacza ona kręgi nad wieloma profesjami, pokazując jak bardzo jest różnorodna, niczym wielka beczka pełna rozmaitości.

Polski fashion biznes jest hermetyczny i w pewien sposób zamknięty na świeże talenty, których mnóstwo dookoła, ale nie mających możliwości przebicia się. Barrel fashion to magazyn stworzony dla czytelników i przez nich współtworzony — oddajemy pierwszy numer w Wasze ręce i ze zniecierpliwieniem oczekujemy nowych współpracowników.

Barrel Fashion is an answer to the niche in the publishing market. Press related to fashion often focuses on the trends and news about the celebrities, but doesn’t offer practical information for people working in the industry. Barrel Fashion is a magazine dedicated to all aspects of fashion, bringing together photographers, bloggers, models, stylists, designers and all those who also build this fashion reality.  More: http://www.barrelfashion.pl/

Reklamy

Komentarze 2

Subscribe to comments with RSS.

  1. kamila said, on 24/03/2013 at 09:53

    gdzie mozna go dostac ?

    • ksavery said, on 24/03/2013 at 10:17

      Na razie jest w druku, ale jak tylko się ukaże to damy znać gdzie go dostać!


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: