KSAvery

Senso 2012 – Domowe spa

Posted in SWP, wydarzenie/event, wystawa/exhibition by ksavery on 24/03/2013

Firmy KOŁO i HANSGROHE we współpracy ze Szkołą Wnętrz i Przestrzeni zorganizowały konkurs na zaprojektowanie łazienki, w której miały zostać wykorzystane elementy armatury i ceramiki łazienkowej z asortymentu tych dwóch firm. Kryterium oceny przygotowywanych projektów było potraktowanie pomieszczenia łazienki jako miejsca relaksu, zapewnienie ergonomii użytkowania oraz zachowanie zasad doboru materiałów wyposażenia i możliwości realizacji projektu.

Wernisaż wystawy prac konkursowych i ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 2 marca 2012 w salonie KOŁO w Modlniczce k. Krakowa o godz. 18.30. Wystawa projektów będzie trwała od 3 marca do 4 kwietnia 2012. Dodatkowo od 3 do 10 marca 2012 roku na stronie http://www.ksa.edu.pl będzie ogłoszony konkurs internetowy, podczas którego internauci będą mogli oddać swój głos na najlepszy projekt. Spośród internautów wylosujemy zwycięzcę, który będzie mógł za darmo wziąć udział w letnich warsztatach (do wyboru) projektowanie wnętrz, fotografia, projektowanie ubioru. Start konkursu: 3 marca godz. 12.00, koniec konkursu: 10 marca godz. 12.00.

Konkurs na projekt łazienki organizowany jest od 2007 roku. W ubiegłych latach organizatorami konkursu były firmy – Hansgrohe , Huppe , Duravit , Kohler oraz Excellent.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: