KSAvery

Przyszłość w obiektywie – konkurs

Posted in konkurs/competition, SKF by ksavery on 24/03/2013

Do wygrania roczne stypendium w Szkole Kreatywnej Fotografii! Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń -zgłoszenie powinno zawierać cykl trzech fotografii przedstawiający przyszłość  (najlepiej zawodową) uczestnika konkursu wydrukowanych w formacie A4 oraz wydrukowaną stronę zawierającą informacje: imię i nazwisko, adres, telefon, adres mailowy, zaświadczenie ze szkoły, potwierdzające uczęszczanie do klasy maturalnej. Konkurs skierowany jest do tegorocznych maturzystów, gotowych podjąć naukę w SKF w październiku 2010.

Zgłoszenia należy przesłać do 19 kwietnia 2010, na adres Krakowskich Szkół Artystycznych, ul. Zamoyskiego 52, 30-523 Kraków (decyduje data stempla pocztowego). Do 15 maja 2010 laureat i jego szkoła zostaną poinformowani o wynikach. Odpowiednie informacje znajdą się również na naszych stronach internetowych. W komisji zasiądą wykładowcy Krakowskich Szkół Artystycznych, ludzie z wieloletnim dorobkiem na polu sztuki i nauki. Decyzje komisji są niepodważalne.

Jedna odpowiedź

Subscribe to comments with RSS.

  1. […] ze można jeszcze przesyłać zgłoszenia na konkurs fotograficzny, w którym można wygrać roczne stypendium w SKF. A na stronie szkoły znajdują się już […]


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: